MDDP doradztwo Business Consulting
Programy dla biznesu /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

FlexiTask jest innowacyjną aplikacją usprawniającą komunikację zespołów roboczych.

Pozwala menadżerom na tworzenie zadań, przekazywanie ich do realizacji wybranym pracownikom oraz systematyczne monitorowanie postępu prac. FlexiTask umożliwia wymianę informacji na temat stopnia realizacji zadania, ryzyk oraz problemów pomiędzy właścicielem zadania a wykonującym je pracownikiem. Pozwala pracownikom organizować czas pracy, a menadżerom na bieżąco śledzić obłożenia zadaniami poszczególnych osób.

Wykorzystanie FlexiTask w codziennej pracy Państwa zespołu zapewni lepszą kontrolę nad przebiegiem. Każdy z pracowników dzięki własnej liście zadań może odpowiednio planować swą pracę w cyklach dziennych, tygodniowych czy miesięcznych. Możliwość dekompozycji zadań na elementy składowe (podzadania) pozwala na delegację odpowiedzialności, zapewniając jednocześnie koordynację prac wszystkich zaangażowanych w nie pracowników.

Aplikacja stworzona została jako rozszerzenie programu Microsoft Excel, dzięki czemu jest prosta w obsłudze i przyjazna dla użytkownika końcowego. Instalacja i konfiguracja aplikacji jest niezwykle prosta dzięki czemu rozwiązanie z powodzeniem znajduje zastosowanie zarówno w dużych organizacjach jak i małych zespołach roboczych.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem przedstawiającym najważniejsze możliwości systemu FlexiTask oraz zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przetestowania systemu w Państwa firmie.

Polecamy również rozwijany przez nas program do zarządzania projektami: Flexiproject.

Filmik można również zobaczyć na YT: http://youtu.be/7T67vm6xU1Y