MDDP doradztwo Business Consulting
Programy dla biznesu /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Dobrze dobrana strategia jest ważna, lecz sama z siebie nie gwarantuje sukcesu.

Kluczem do osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników jest umiejętność jej skutecznego wdrożenia strategii oraz stałe monitorowanie jej aktualności w świetle zmieniających się warunków otoczenia. Tymczasem praktyka wyraźnie wskazuje, iż przeszło połowa firm tworzących plany strategiczne napotyka na istotne trudności w trakcie ich implementacji!

FlexiStrategy to narzędzie w innowacyjny sposób ograniczające lukę pomiędzy zarządzaniem strategicznym, a rzeczywistymi działaniami podejmowanymi przez menadżerów na wszystkich szczeblach zarządzania.


 

Wykorzystanie FlexiStrategy jest idealnym wyborem dla wszystkich przedsiębiorstw pragnących udoskonalić system delegowania celów strategicznych na poszczególnych menadżerów. W szczególności FlexiStrategy:

  • jest rozwiązaniem w pełni dedykowanym – w przeciwieństwie do generycznych rozwiązań klasy Business Intelligence prezentacja kart wyników czy map dekompozycji nie wymaga pracochłonnych kastomizacji.
  • zawiera w sobie kompleksowa metodykę projektowania systemów pomiaru efektywności powiązanych ze strategią przedsiębiorstwa opracowaną przez ekspertów MDDP Business Consulting - precyzyjnie wyznacza strukturę modelu i zakres informacji, jakie muszą zostać zdefiniowane na etapie projektowania systemu pomiaru efektywności strategicznej.
  • stanowi doskonałe narzędzie dla projektowania i wizualizacji kart wyników – usprawnia i systematyzuje proces tworzenia modelu biznesowego, zaś wbudowane raporty umożliwiają natychmiastową prezentację tworzonej koncepcji kluczowym odbiorcom!
  • jest niezwykle elastyczne – struktura karty wyników, lista i charakter celów i mierników może być z łatwością dopasowana do potrzeb danej firmy; poszczególne moduły funkcjonalne mogą być uruchamiane w dowolnej kolejności zgodnie z priorytetami Zarządu firmy.
  • umożliwia szybkie i sprawne uruchomienie procesu cyklicznej oceny stopnia realizacji celów strategicznych firmy – wbudowane raporty i formularze pozwalają na natychmiastowe zaraportowania aktualnych wyników niezwłocznie po dostarczeniu bieżących wartości poszczególnych KPI.

 

Dowiedz się więcej na temat programu do zarządzania strategicznego FlexiStrategy:

Dekompozycja celów   |   Karty wyników   |   MBO   |   Mierniki efektywności