MDDP doradztwo Business Consulting
Programy dla biznesu /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Stworzone na potrzeby Project Management Office (Biura Zarządzania Projektami) inteligentne narzędzie, z którym planowanie i realizacja projektów to przyjemność.


Integracja środowiska projektowego w firmie

W FlexiProject, zaawansowanym programie do zarządzania projektami w firmie,  możesz prowadzić wszystkie rodzaje projektów: R&D, wdrażania nowych produktów, inwestycyjne czy też nastawione na wdrażanie zmian organizacyjnych.

Wyższa skuteczność mniej doświadczonych kierowników projektów

Wbudowane w system szablony dokumentów (tak standardowe, jak i utworzone podczas indywidualnego wdrożenia) tworzą spójny standard prowadzenia projektu.

Pełna kontrola nad projektami strategicznymi

Managerowie na bieżąco uzupełniają informacje o przebiegu projektu, dzięki czemu Zarząd firmy zachowuje pełną kontrolę nad realizacją kluczowych projektów.

Funkcjonalności FlexiProject | Program do zarządzania projektami | MDDP Business Consulting

Motywacja do dzielenia się pomysłami

Każdy z pracowników ma możliwość opisania w ustrukturyzowanej formie swoich pomysłów na inicjatywę bądź wprowadzenie zmian firmie.

Szerokie możliwości konfiguracji

Proces zarządzania projektami może zostać szybko dopasowany do unikatowych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W krótkim czasie zyskasz rozwiązanie "uszyte na miarę" uwzględniające specyfikę Twojego biznesu.

Prostoty i intuicyjny interfejs

Łatwość obsługi systemu powoduje, że Project Managerowie przestają korzystać z pobocznych plików MS Excel, a FlexiProject staje się podstawowym narzędziem zarządzania projektami w firmie.