MDDP doradztwo Business Consulting
Usługi /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Wzrost wartości praktycznie każdej firmy wynika głównie z dwóch elementów. Te elementy to ciągły wzrost sprzedaży oraz umiejętność efektywnego wykorzystania dostępnych aktywów (aktywa trwałe, zasoby ludzkie,…)

Jeden z największych autorytetów zarządzania strategicznego Michael Porter na jednej z dużych konferencji powiedział że zwiększanie efektywności to nie strategia – to absolutny obowiązek i codzienna praca każdego zaangażowanego w rozwój firmy zarządu i jej menedżerów. Niezależnie od tego jaką mamy strategią zdobywania przewagi konkurencyjnej to tę strategię musimy realizować w najbardziej efektywny sposób.

Poprawa efektywności operacyjnej

W MDDP Business Consulting zrealizowaliśmy dotychczas dziesiątki projektów zorientowanych zarówno na wzrost sprzedaży jak również na zwiększenie efektywności wykorzystania dostępnych aktywów. W tym obszarze zaufały nam zarówno międzynarodowe koncerny, firmy z WIG20 jak również wiele firm z sektora MŚP.

Poprawa efektywności operacyjnej MDDP Business Consulting to m.in.:Diagnoza efektywności Zarządzanie efektywnością w oparciu o KPI Optymalizacja biznesowa i modułów IT
Mapowanie i optymalizacja procesów biznesowych Wsparcie inwentaryzacji Doradztwo dla właścicieli firm rodzinnych

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą metodologią, wielokrotnie wykorzystywaną przy realizowanych projektach.