MDDP doradztwo Business Consulting
Realizacje /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Project Management przy wdrożeniu systemów SAP oraz Horizon oraz przy przejęciu usług księgowych (in-sourcing).

"Firma MDDP Consulting została zaangażowana przez LCP Properties Sp. z o. o. do pełnienia roli Project Menedżera w ramach projektu wdrożenia systemów SAP Business One oraz Horizon, a także w procesie przejęcia funkcji księgowych, które dotychczas były prowadzone przez zewnętrzne firmy zajmujące się usługowym prowadzeniem ksiąg dla przedsiębiorców.

Doradcy MDDP Consulting w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem koordynowali pracę dostawców oprogramowania w ramach zaproponowanej przez nich metodyki prowadzenia projektów. Bardzo istotne było dla nas również wsparcie merytoryczne w zakresie opracowania i ustalenia wszelkich aspektów biznesowych związanych z wdrożeniem np. rewizja istniejących zapisów księgowych, ustalenie bilansu otwarcia dla każdej spółki w grupie, migrację danych oraz opracowanie i przeprowadzenie scenariuszy testowych.

Osobiście uważam, że MDDP świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, proponując dużo praktycznych rozwiązań pomagających zwiększyć skuteczność zarządzania organizacją."

- Arkadiusz Adamczak
Dyrektor Finansowy