MDDP doradztwo Business Consulting
O nas /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Historia MDDP | MDDP Business Consulting | Grupa MDDP


W 2006 roku powstała nowa linia usług w ramach Grupy MDDP  pod nazwą Finanse i Księgowość. Początkowo nowo utworzony zespół miał być wsparciem dla Klientów firmy, którzy poza wsparcie podatkowym zgłaszali zapotrzebowanie na doradztwo w zakresie finansów, księgowości oraz rachunkowości.  

Szybko okazało się, że doświadczenia zawodowe naszych konsultantów zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych można przekuć w atrakcyjną i trwałą alternatywę w wyborze doradcy dla polskich firm oraz międzynarodowych korporacji działających w Polsce. Zaledwie rok później zakres świadczonych usług wykraczał daleko poza granice finansów i księgowości. Wtedy w 2007 roku powstała linia usług „Business Consulting”.   

Od samego początku duży nacisk kładziono na taki dobór osób do zespołu, aby spełniał on najwyższe standardy w zakresie kompetencji zawodowych, etyki i odpowiedzialności w biznesie. Po okresie gwałtownego wzrostu mierzonego liczbą zrealizowanych projektów, pracujących konsultantów oraz zakresem świadczonych usług podjęta została decyzja o połączeniu obu linii w ramach MDDP Business Consulting.    

Efektem konsekwentnie prowadzonej strategii rozwoju jest w tej chwili zespół ponad 20 konsultantów o unikalnym doświadczeniu w biznesie i szerokich kwalifikacjach zawodowych.


O nas   |   Wartości   |   Nasze podejście   |   Zespół