MDDP doradztwo Business Consulting
Kariera /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

W MDDP Business Consulting  stwarzamy naszym pracownikom odpowiednie warunki do  satysfakcjonującego rozwoju zawodowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i aspiracji.

 Praca u nas daje Ci szansę na zdobycie doświadczenia i praktycznej wiedzy w wielu kluczowych obszarach działalności firm z różnych branż oraz możliwość poznania problemów i oczekiwań zarówno dużych globalnych korporacji jak i dynamicznie rozwijających się polskich firm prowadzonych przez jednego właściciela.

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dużą uwagę przywiązujemy do ciągłego szkolenia naszych pracowników. Dlatego wspieramy konsultantów w zdobywaniu kompetencji zawodowych, takich jak ACCA czy CIMA, których uzyskanie w dużym stopniu determinuje dalszy rozwój kariery zawodowej. Poza szkoleniami rozwijającymi umiejętności „twarde” oferujemy również szkolenia z tzw. „umiejętności miękkich”, których celem jest przygotowanie pracownika do objęcia bardziej odpowiedzialnych funkcji, związanych z zarządzaniem zespołem oraz relacjami z Klientami.