MDDP doradztwo Business Consulting
Kariera /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Pracowników MDDP Business Consulting wyróżniają szczególne cechy osobowości i nastawienie do pracy. Tworzymy kulturę opartą na wzajemnym zaufaniu, współpracy i dążeniu do jak najlepszych rezultatów na każdym projekcie, który realizujemy.

Dlatego poszukujemy osób podzielających  nasze wartości i posiadających zdolności, które pozwolą im odnieść sukces w naszej firmie. Ze względu na charakter naszych projektów najczęściej poszukujemy osób, które mają już kilkuletnie doświadczenie zawodowe i posiadają przynajmniej podstawy wiedzy o finansach i organizacji. Istotne są również zdolności analityczne i interpersonalne – w szczególności umiejętność pracy zespołowej, aktywnego słuchania, efektywnej komunikacji - bez których nie jest możliwa efektywna analiza i skuteczne rozwiązywanie problemów oraz wdrażanie zmian.

Dużą wagę przywiązujemy również do nastawienia do pracy, aspiracji i osobistych ambicji kandydatów. Oczekujemy bowiem gotowości do pracy w dynamicznym otoczeniu, gdzie wymagana jest umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego dostosowania się do zmiany branży i zagadnień, którymi się zajmujemy.

W zależności od stanowiska, na które poszukujemy kandydatów, nasze oczekiwania mogą się różnić. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Aktualne oferty”.