MDDP doradztwo Business Consulting
Aktualności /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Aktualności

28-10-2016

Doradztwo biznesowe w sektorze farmaceutycznym


Nasze doświadczenie we współpracy z sektorem farmaceutycznym pozwala nam na oferowanie coraz skuteczniejszych rozwiązań dla tego typu działalności, dopasowanych idealnie do oczekiwań Klientów.


Współpraca biznesowa

Tym razem priorytetem konsultantów MDDP Business Consulting było opracowanie koncepcji tworzenia skutecznych i czytelnych raportów sprzedażowych i jakościowych dla Spółki Klienta. Narzędzie do ich generowania musiało spełniać wymóg integracji z dotychczas wykorzystywanymi przez Spółkę systemami, oraz powinno pozwalać na prezentację raportów wynikowych dla managerów regionalnych i krajowych.

Doradztwo biznesowe, opracowanie biznes planu, tworzenie narzędzia do raportów sprzedażowych i jakościowych.

Dodatkowo zleceniodawca - spółka farmaceutyczna z ponad 50 letnią tradycją na polskim rynku – poprosił nas o wsparcie w opracowaniu koncepcji biznes planu w zakresie prowadzonej sprzedaży field foce.

Cieszy nas w szczególności kompleksowe podejście do oferowanego przez nas wsparcia w zakresie doradztwa biznesowego, które w parze z bardzo dokładnym rozpoznaniem sytuacji ze strony naszych ekspertów, pozwala na osiąganie najbardziej zadowalających efektów usprawniających pracę Spółki.

lista aktualności