MDDP doradztwo Business Consulting
Aktualności /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Aktualności

02-11-2016

Sukces w biznesie - raporty i controlling

Kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa, zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, jest bardzo dokładna analiza danych na temat pracy poszczególnych działów, dzięki której łatwiej jest wskazać obszary wymagające usprawnień i optymalizacji procesów. Warto zatem poszukać dostawcy, który zapewni rozwiązanie właściwie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Raportowanie zarządcze to podstawa controllingu

Klienci MDDP Business Consulting, którzy zwracają się do nas o wsparcie w zakresie raportów, mogą zawsze spodziewać się najwyższej jakości autorskich rozwiązań dla biznesu. Pośród naszych ostatnich zleceniodawców znalazł się reprezentant rynku e-commerce zarządzający jednym z ogólnopolskich portali aukcyjnych. Na potrzeby Grupy Klienta przygotowaliśmy i wdrożyliśmy na istniejącym systemie nasze główne narzędzie usprawniające pracę działów controllingu FlexiReporting, tworzone przez ekspertów MDDP Business Consulting.

Oferowane dzięki temu narzędziu rozwiązania pozwalają na dokładną i stałą kontrolę nad procesami budżetowania i prognozowania w różnych działach firmy, dzięki wygodnym i łatwym w konfiguracji formatkom opracowanym na podstawie doświadczeń w podobnych realizacjach dla naszych Klientów.

FlexiReporting - program do raportwania finansowego, budżetowania i prognozowania

Jak usprawnić raportowanie zarządcze w firmie?

FlexiReporting, jako program do efektywnego raportowania, prezentuje zebrane dane w atrakcyjny i czytelny dla użytkownika sposób, dzięki czemu jego użytkowanie (po przeprowadzeniu krótkiego szkolenia ze strony naszych doradców biznesowych) jest bardzo intuicyjne i możliwe dla każdego użytkownika końcowego. Dodatkowo, w ramach zawartej z Klientem współpracy, oferujemy pełne wsparcie techniczne i administracyjne, umożliwiając pracownikom zleceniodawcy na pełne korzystanie z naszego hot-line, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wierzymy, że prosta integracja z systemem Klienta oraz elastyczność oprogramowania FlexiReporting zaowocują pełnym zadowoleniem z nawiązanej współpracy biznesowej i pozwolą istotnie poprawić efektywność i jakoś pracy całej Grupy.

 

lista aktualności