MDDP doradztwo Business Consulting
Aktualności /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Aktualności

22-03-2016

Odpowiadamy na potrzeby naszych wieloletnich Klientów i zwiększamy zakres usług na poszczególnych projektach

Najlepszym rozwiązaniem dla nowoczesnej firmy jest korzystanie z kompleksowej usługi profesjonalistów, dzięki której przedsiębiorcy nie muszą poświęcać swojego cennego czasu na poszukiwanie wielu podwykonawców dla poszczególnych projektów. Najlepszym rozwiązaniem jest gdy jedna zaufana firma doradcza może zająć się kompleksowo różnymi obszarami działalności Klienta.

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, staramy się udzielać wsparcia dla biznesu w możliwie najszerszym zakresie. Dla naszego wieloletniego Partnera podejmiemy się w najbliższym czasie analizy i weryfikacji opłat eksploatacyjnych oraz weryfikacji poprawności ich rozliczania. Dodatkowym celem  audytu będzie również przegląd dokumentacji i wszystkich zapisów księgowych dotyczących naliczania i wysokości tych opłat.

Zgodnie z naszymi podobnymi realizacjami finalnie przedstawimy Klientowi obszerny raport, w którym opiszemy wszelkie ustalenia i wnioski z przeprowadzonego procesu weryfikacyjnego. Takie podsumowania dają najlepszy pogląd na zakres i poziom realizowanych przez nas projektów. 

lista aktualności