MDDP doradztwo Business Consulting
Aktualności /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Aktualności

24-07-2014

Zmieniona formuła seminariów

Już dziś zarejestruj się i przyjdź na nasze seminaria, które od września ruszają na nowo, tym razem w zupełnie innej odsłonie.

Nowa, interaktywna formuła, szeroki wachlarz tematyczny i prelegenci – cenieni eksperci, praktycy. Cykl seminariów rozpocznie seminarium „Skuteczna implementacja strategii i zarządzanie efektywnością w oparciu o Kluczowe Wskaźniki Efektywności (KPI)”.

 W trakcie wspólnej dyskusji nad "studium przypadku" dowiesz się jak:

  •  zaprojektować Strategiczną Kartę Wyników (BSC) firmy a następnie w jaki sposób cele z BSC skaskadować na niższe poziomy struktury organizacyjnej;
  •  dla celów strategicznych zaprojektować Kluczowe Wskaźniki Efektywności (KPI) oraz  projekty wspierające realizację tych celów;
  •  cele strategiczne oraz system zarządzania efektywnością powiązać z Systemem Zarządzania Przez Cele (MBO) i premiowania;
  • jak zaprojektować kluczowe wskaźniki efektywności dla poszczególnych komórek organizacyjnych w przypadku gdy firma nie zamierza wdrażać BSC.

W drugiej części seminarium wcześniejszy etap koncepcyjny zostanie zaimplementowany w innowacyjnym systemie Flexi Strategy (Dedykowany system do Strategicznej Karty Wyników (BSC) oraz do wdrażania Kluczowych Mierników Efektywności (KPI) zawierający bibliotekę ponad 2 tysięcy predefiniowanych KPI).

Uczestnicy seminarium zobaczą w jaki sposób można skonkretyzować strategię w systemie, jak w systemie zdekomponować cele na niższe szczeble organizacyjne, jak upewnić się że pracownicy aktywnie tworzą plany działań ukierunkowane na realizację powierzonych im celów, jak zbudować system MBO, jak można raportować progres realizacji celów i projektów itp.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, przedstawicielem kadry zarządzającej lub managerem poszukującym skutecznych form poprawy efektywności Twojej firmy to seminarium jest dla Ciebie.

Masz okazję nie tylko poznać sposoby i najnowsze narzędzia działania specjalistów w tej tematyce, ale i nauczyć się efektywnie wykorzystywać zdobyte umiejętności.

Nasze seminaria to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz możliwość na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na ten temat:

http://www.mddp-bc.pl/seminaria/

Nie zwlekaj, pobierz formularz i zgłoś się.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

lista aktualności