MDDP doradztwo Business Consulting
Aktualności /

Aktualności

Konferencja Nowoczesne Finanse - 7 czerwca 2018
Kolejna edycja konferencji, podczas której wystąpią nasi eksperci! Więcej

Aktualności

01-10-2013

Seminarium - Jak przekładać cele strategiczne na realne działania w firmie.

 
MDDP Business Consulting rozpoczyna cykl seminariów dotyczący najważniejszych problemów biznesowych z jakimi stykają się firmy w Polsce. Podczas spotkań poruszane będą zagadnienia związane m.in. z przygotowywaniem i wdrażaniem strategii, skuteczną realizacją celów strategicznych i operacyjnych, optymalizacją i zarządzaniem procesami biznesowymi czy sposobem pomiaru efektywności działalności firmy.
 
Zagadnienia prezentowane podczas seminariów będą opierać się na wieloletnim, praktycznym doświadczeniu oraz projektach realizowanych przez konsultantów MDDP. Wykorzystanie prawdziwych przykładów umożliwi zaprezentowanie faktycznych problemów z jakimi spotykają się firmy oraz pokazanie w jaki sposób były i mogą być one rozwiązane. Formuła seminariów zakłada udział i możliwość wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy uczestnikami spotkań.
 
Seminaria dedykowane są dla właścicieli firm i kadry zarządzającej odpowiadającej za realizację kluczowych celów działalności firmy oraz menadżerów poszukujących możliwości poprawy efektywności funkcjonowania własnych organizacji.
Podczas pierwszego seminarium, zatytułowanego „Jak przekładać cele strategiczne na realne działania w firmie”, poruszony zostanie temat zamiany ogólnych celów strategicznych na praktyczne inicjatywy oraz kwestie ich późniejszego monitorowania i kontroli zapewniające faktyczną realizację planowanych celów.
 
Termin seminarium: 24 października 2013 
 
Osoby zainteresowane udziałem w seminariach przygotowywanych przez MDDP Business Consulting prosimy o zapoznanie się z załączonym folderem lub kontakt pod numerem telefonu 22 376 52 70 .
lista aktualności